ROZRYWKA W TRUSKAWCU

NieznanaUkraina.pl / Artykuły, Rozrywka / ROZRYWKA W TRUSKAWCU


streszczenie STRESZCZENIE

Truskawiec jest rozwiniętym, wielkim oraz dynamicznym kurortem o znaczeniu międzynarodowym. To uzdrowisko oferuje szeroką gamę usług nastawionych na rozrywkę i zabawę dla gości oraz mieszkańców pobliskich miast. Na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zarówno miłośnik hucznych zabaw aż do rana, jak i osoba miłująca spokój, relaks oraz oczyszczenie umysłu i ciała! Nie jesteśmy wstanie opisać wszystkich walorów Truskawca, tak jak nie możemy zaglądnąć do każdego hotelu, sanatorium oraz SPA w tym mieście – ale możemy Państwa odrobinę „nakierować” i w streszczeniu przybliżyć to „żyjące dwoma życiami, Miasteczko”... rozrywka Truskawiec

Jeżeli szukasz czegoś podobnego, sprawdź POWIĄZANE WPISY na końcu tego artykułu.

KATEGORIA ARTYKUŁU: Artykuły, Rozrywka 10 października, 2011, 13:00

Wybierasz się do Truskawca ? Męczą Ciebie pytania w stylu: Jakie są miejsca rozrywki w Truskawcu ? Gdzie można się potańczyć, spotkać nowych ludzi, odpocząć i oczyścić umysł ?

 Największe kluby Truskawca

Na miłośników hucznych zabaw, imprez i dyskotek w Truskawcu czekają lokalne kluby i dyskoteki. Nieodmiennie należy udać się do: 

MIELLENIUM [МІЛЛЕНІУМ]: duże centrum rozrywkowe. W Millenium mieszczą się: dyskoteka, bar, pub, restauracja, kino, bowling, biliard, aparaty do gry oraz świetna atmosfera do zabawy i rozrywki. Pracuje codziennie od rana do późnej nocy. Centrum Rozrywkowe Millenium jest zlokalizowane 15 minut od centru Truskawca w kierunku wschodnim, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego i targowiska / bazaru.

 

REZUS [РЕЗУС] Względnie nowy zakład rozrywki zlokalizowany w pięcio-gwiazdkowych hotelu Rixos Przykarpacie. Przyjemna atmosfera oraz rożne tematyczne imprezy. Bardzo dobre miejsce na spędzenie czasu w przyjemnej atmosferze. Plus w samym hotelu są inne atrakcje oraz można się kurować.

 

ABORDAŻ [АБОРДАЖ]: znana i popularna dyskoteka z świetnym pubem. Zlokalizowana w bezpośrednim centrum miasta. Młodzież z Truskawca i okolicznych miast aglomeracji, a także turyści i goście miasta – zapominają tutaj o czasie i bawią się do rana.

 

Oprócz wyżej wymienionych trzech dyskotek, w Truskawcu w każdym większym hotelu oraz sanatorium – funkcjonują mniejsze zakłady rozrywkowe, które również gwarantują i oferują doskonałą zabawę i atmosferę.

Jest niezliczona ilość miejsc gzie można zagrać w biliard, jak amerykańską ósemkę, tak i snooker oraz odmianę rosyjską, kręgle, piłkarzyki, oraz inne gry.

 

Restauracje oraz bary

W Truskawcu prężnie się rozwija sieć gastronomiczna restauracji i barów, więc zapewne każdy znajdzie coś ciekawego, tym bardziej, że każdy zakład stara się jakoś przyciągnąć do siebie turystę.

Po całym mieście są porozrzucane małe restauracje, bary oraz zakłady „szybkiego jadła”, w których można szybko i tanio coś przegryźć. W restauracja ceny nie należą do niskich.

Oczywiście jeżeli kogoś nie stać na restauracje, można spokojnie udać się do supermarketu lub sklepu spożywczego, kupić sobie prowiant i spokojnie bez pośpiech skonsumować go w parku na ławeczce lub na łące miejskiej jak na pikniku !

 

Kina w Truskawcu

Dwa kina w Truskawcu czekają na miłośników wrażeń audiowizualnych ! Są to: Kino „MILLENIUM” oraz „ZŁATA” [ЗЛАТА].

 

Zakupy w Truskawcu

Ponieważ Truskawiec to miasteczko turystyczne wszedzie jest niezliczona miejsc do zrobienia zakupów, szczególnie interesującymi miejscami są stragany obok pijalni oraz rynek wyrobów ręcznych niedaleko kina Złata. Oprócz tego jest sporo innych miejsc gdzie można znaleźć ładne upominki.

 

Leczenie oraz odnowa biologiczna

O ile Truskawiec to kurort balneologiczny, również jest naprawdę duża ilość miejsc gdzie można poprawić zdrowie, urodę oraz samopoczucie.

 

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu

W okolicach Truskawca, a można powiedzieć nawet w bezpośrednim sąsiedztwie, znajdują się 3 kąpieliska miejskie:

 

 1. Трускавецьке Озеро [Truskaveckie Ozero] – Jezioro Truskawieckie posiada piaszczyste plaże i czystą wodę. Zlokalizowane około 3 km od Truskawca w stronę Borysławia;
 2. Помярки [Pomiarki] – Pomiarki, to przedwojenne kąpielisko o piaszczystych plażach. Zlokalizowane w południowej części miasta;
 3. Козацький Хутір [Kazackij Hutir] – Kozacki Chutor, to podmiejskie kąpielisko, ośrodek rozrywki dla młodzieży. Posiada piaszczyste plaże. Zlokalizowane około 2 km od Truskawca w stronę Drohobycza.

 

Oprócz tego dla miłośników aktywnego wypoczynku ciekawe będą wypady w pobliskie góry: Majdan, Urycz, Schidnycia, Rybnik, Góra Paraszka, Skole oraz Sławsko !

 

Uprawianie sportu w Truskawcu

Można również uprawiać aktywne sporty, jeździć na rolkach po Truskawieckich parkach i deptaku, jeździć na rowerze, pływać, … pojechać na ryby lub nawet przejechać się na „dorożce”, których w Tuskawcu jest wiele. Czekają na Państwa liczne: sanatoria, hotele, pensjonaty, SPA, sauny, „banie rosyjskie”, baseny i siłownie …

 

A zatem zapraszamy do Truskawca, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, … to miasto kurort, które zadziwi osoby ze wszystkich kategorii wiekowych, posiadających różne potrzeby, predyspozycje i przyzwyczajenia!

Zapraszamy również do innych pobliskich miejscowości! W razie pytań proszę pisać w komentarzach! Czy ktoś z was był w Truskawcu? Może coś warto dodać?TAGI ARTYKUŁU


Komentarze KOMENTARZE DO ARTYKUŁU


MOŻESZ ZAMIEŚCIĆ PIEWSZY KOMENTARZ

I ROZPOCZĄĆ CIEKAWĄ DYSKUSJĘ

Napisz komentarz

Masz już konto? Zaloguj się lub Zarejestruj się
Możesz również zostawić komentarz BEZ REJESTRACJI wpisując swoje dane poniżej:

Treść komentarza

Autor*

Email*

Twój email zostanie ukryty!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Informacja o stronie

O Stronie

NieznanaUkraina.pl

Miłośnicy wyjazdów na Ukrainę życzymy
miłego czytania o Ukrainie, zachęcamy do aktywnego komentowania! O stronie

KomentarzeKomentarze

 • Wojciech Zaleszczak napisał w FREDROWSKIE RUDKI I BEŃKOWA WISZNIA :
  Mój dziadek Adam Zaleszczak ur.1919 pochodził z Rudek Fredrowskich. Może ktoś coś?
 • tacjanna napisał w NIEZNANA WIOSKA MAJDAN :
  Księgi są w Archiwum Archidiecezjalnym w Przemyślu, ale trudno dostępne. Są za to dostępne w internecie skany metryk greckokatolickich z…
 • Ania B napisał w NIEZNANA WIOSKA MAJDAN :
  Witaj Marcinie, moja Babcia Helena z domu Pachla, miała siostre Karolinę i z moim dziadkiem Kazimierzem Koziol mieszkali w miejscowości…
 • Ew napisał w MAJDAN : ZIEMIA PZODKÓW :
  Witam, moja babcia nazywała się Józefa Pasiniewicz (z domu Ważna) w Polsce osiedlili się wraz z dziadkiem Stanisławem Pasiniewicz najpierw…
 • Artur napisał w Gdzie znaleźć znaczki pocztowe Ruski wojenny okręt … ? :
  Po wielu latach nieobecności na stronie, pozdrawiam Pana, Panie Jurku!!! SLAVA UKRAINI! SLAVA HIEROJAM! PRZECZ Z ROSYJSKĄ BARBARIĄ!!!!! Artur Ziaja…
 • Marcin C napisał w NIEZNANA WIOSKA MAJDAN :
  Witam, mój dziadek Wacław Rybotycki mieszkał w Malmanstal. Ożenił się z Karoliną z domu Pachla. Szukam informacji o przodkach. Wie…
 • Bogdan Luklinski / Spine Specialist napisał w BORYSŁAW : MIASTO NAD ZŁOŻAMI ROPY NAFTOWEJ :
  BORYSLAW - MOJA MAMA/ OJCIEC pochodzili z Boryslawia..znam / bylem,b.ladne


WYSZUKAJ

NA STRONIE
INFORMACJE

Żeby zobaczyć zawartość, należy kliknąć na wybrany rozdział poniżej:
Możesz otrzymywać informację o nowych artykułach na mail:

Zapisz się na nasz newsletter poprzez mail w serwisie FeedBurner


POPULARNE

Artykuły, które przeczytano najwięcej razy
CO MOŻNA PRZEWOZIĆ PRZEZ ... : 161 469
SŁONINA UKRAIŃSKA: SAŁO Z... : 80 204
UKRAIŃSKIE PAPIEROSY I TY... : 74 922
POCIĄGIEM PRZEZ UKRAINĘ: ... : 61 830
SYMBOLE NARODOWE UKRAINY : 60 373
JĘZYK UKRAIŃSKI i ALFABET : 57 977
GRANICA POLSKO-UKRAIŃSKA : 44 720
WYMIANA WALUT NA UKRAINIE : 39 338
ZAKUP BILETÓW KOLEJOWYCH ... : 38 180
PRZED PODRÓŻĄ : 32 933
ŚWIĘTA NA UKRAINIE : 32 288
TELEFONIA KOMÓRKOWA NA UK... : 32 044
ZNANI UKRAIŃCY : 30 137
PODRÓŻ PRZEZ MEDYKĘ : SZE... : 27 432
KRYM : AUTONOMICZNA REPUB... : 27 138

Ranking artykułów

Przejdź do paska narzędzi